Inteligentny Dom

FIBARO to system inteligentnego domu

Dzięki któremu poznasz nowy wymiar komfortu. Bezprzewodowa technologia Z-Wave zastosowana w sensorach, modułach i innych urządzeniach FIBARO umożliwia zdalne sterowanie wieloma domowymi sprzętami elektrycznymi. FIBARO wyróżnia się bezinwazyjną instalacją – miniaturowe moduły montuje się w gniazdkach, a estetyczne, bezprzewodowe czujniki można umieścić praktycznie w każdym miejscu w domu.

FIBARO jest systemem otwartym i niezwykle elastycznym
– pozwala na dołączanie urządzeń zewnętrznych. Zapewnia kompatybilność z wszelkimi urządzeniami Z-Wave wytwarzanymi przez niemal 600 niezależnych producentów.

Wszystko, czego
potrzebujesz,
aby rozpocząć przygodę
z inteligentnym domem

Starter Kit to zestaw urządzeń FIBARO, które pozwolą Ci korzystać z podstawowych funkcjonalności systemu inteligentnego domu FIBARO. Instalacja jest szybka i łatwa, nie wymaga żadnych remontów ani zmian w konstrukcji budynku. Urządzenia, po odpowiedniej konfiguracji, są gotowe do użycia w ciągu kilku minut, a ich wyjątkowy, organiczny design dopasuje się do każdego wnętrza.

Zobacz więcej

Intuicyjny
i przyjazny interfejs

Centralki Home Center Lite oraz Home Center 2
posiadają przejrzysty i intuicyjny interfejs, a sterowanie urządzeniami oraz zmiana ustawień systemu są dziecinnie proste. Wszystko odbywa się przy pomocy wygodnej aplikacji na telefon, tablet lub komputer i jest możliwe praktycznie z każdego miejsca na świecie. Aplikacja FIBARO jest dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android. Unikalny interfejs FIBARO umożliwia monitorowanie zużycia energii i posiada wersje dla każdego − od początkujących użytkowników po ekspertów w dziedzinie technologii.

Czytaj więcej

The Heat Controller

FIBARO The Heat Controller to inteligentna głowica
termostatyczna, która kontroluje temperaturę w pomieszczeniu, wykorzystując wbudowany lub dodatkowy czujnik temperatury i automatycznie reguluje poziom ciepła, adekwatnie do indywidualnych preferencji użytkownika.

Roller
Shutter 2

FIBARO Roller Shutter 2 to niewielki moduł, który
umożliwia sterowanie domowymi urządzeniami,
takimi jak: elektryczne rolety, markizy, żaluzje, bramy oraz inne urządzenia napędzane jednofazowymi silnikami prądu przemiennego.

Single
Switch 2

FIBARO Single Switch 2 to moduł umożliwiający zdalne sterowanie sprzętami działającymi na zasadzie włącz – wyłącz, np. oświetleniem, klimatyzatorami, pompami ciepła, piecami, systemami podlewania, a także gniazdkami
elektrycznymi.

RGBW Controller

FIBARO RGBW Controller to uniwersalny moduł, który umożliwia zdalne sterowanie taśmami LED RGB i RGBW, oświetleniem halogenowym oraz wentylatorami. Podłączone odbiorniki mogą być zasilane napięciem 12 lub 24 V. Użytkownik może w prosty sposób sterować oświetleniem i zmieniać kolor światła,

Door / Window
sensor 2

FIBARO Door/Window Sensor 2 to uniwersalny, zasilany bateryjnie czujnik zbliżeniowy oparty na bezprzewodowej komunikacji Z-Wave. Umożliwia monitorowanie stanu zamknięcia oraz otwarcia drzwi i okien.

Motion
Sensor

FIBARO Motion Sensor to bezprzewodowy multisensor, który jest jednocześnie czujnikiem ruchu, temperatury i natężenia światła.

Smoke
Sensor

FIBARO Smoke Sensor to lekkie urządzenie, które wykorzystuje sensor fotoelektryczny i czujnik temperatury dla najszybszej detekcji dymu lub zalążka pożaru.

POBIERZ KATALOG PRODUKTÓW

system inteligentnego domu plik pdf

PLIK PDF

Adres:

Meble Nardo- Paweł Lis
ul. Hoza 4 lok. 4, 95-100 Zgierz
tel. 600 782 151

e-mail: ekspozgierz@komandor.pl

 
godz. otwarcia:
pn.-pt.: 10-17, sob.: 10-14